O nas

Odovzdanie tabletu

Tablet pre dobrú vec.

Keď Vám v schránke pristane balíček a s tabletom s textom: “Vy už budete vedieť, komu urobí radosť”, uvedomíte si, že niektoré veci sa hold robia nezištne. Takže,ďakujeme p. Petrovi Janigovi za dar, Sebastiánovi urobil radosť a zodpovedne môžeme povedať, že véééliku :).

Ružomberok sa vyfarbil

RUŽOMBEROK (sd, foto R. Maškurica) - Detské a novorodenecké oddelenie v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku už pár dní hýri veselými farbami. Maliari oddelenie zmenili na priestor plný farebných guľôčok a rozprávkových postavičiek.

Ruzomberok žiari farbami

Detské a novorodenecké oddelenie v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku už pár dní hýri veselými farbami. Maliari oddelenie zmenili na priestor plný farebných guľôčok a rozprávkových postavičiek.

11 fotiek

Nemocnica v Ružomberku sa vyfarbila

Na detskom a novorodeneckom oddelení v Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku to už pár dní hýri veselými farbami. Maliari oddelenie premenili na priestor plný farebných guľôčok a rozprávkových postavičiek.

Na detskom oddelení v nemocnici otvorili novú návštevnú miestnosť

Vynovené prostredie prispeje výraznou mierou k zníženiu stresu, ktoré každé dieťa prežíva pri návšteve zdravotníckeho zariadenia

V nemocnici v Bojniciach otvorili návštevnú miestnosť na hranie

Podľa slov primárky detského oddelenia Aleny Pillarovej návštevná miestnosť určite pozdvihne úroveň oddelenia.

Pestrofarebné izby v Kysuckej nemocnici odovzdali klauni

Čadca 7. decembra (TASR) – Pestrofarebné izby namiesto bielych nemocničných stien majú od minulého týždňa pacienti detského oddelenia Kysuckej nemocnice v Čadci.

Detské oddelenie v Kysuckej nemocnici ožilo farbami

Detské oddelenie Kysuckej nemocnice v Čadci dostalo užitočný a krásny mikulášsky darček. Vymaľované priestory.

Združenie Osmijanko odovzdalo deťom v UNM novú návštevnú miestnosť

Návštevná miestnosť by sa podľa riaditeľky Osmijanka Jany Pecsérke-Kubranskej mala stať miestom stretávania malých pacientov s rodičmi, príbuznými a priateľmi.

Martin 24. apríla (TASR) – Pacienti, hospitalizovaní na Klinike detí a dorastu v Univerzitnej nemocnici Martin (UNM) môžu oddnes využívať novú návštevnú miestnosť, ktorú vedeniu nemocnice odovzdalo občianske združenie Osmijanko.

Ihrisko na Adamiho má nový šat

30.09.2012verzia pre tlač Ihrisko na Adámiho ulici v Karlovej Vsi má nový šat. Autor: ts www.babatko.sk Deti v Karlovej Vsi mali k dispozícii ihrisko na Adámiho ulici už niekoľko desaťročí. Na ihrisku sa vystriedalo už niekoľko generácií detí a mnohé z nich sa sem už vracajú ako rodičia so svojimi ratolesťami. Ihrisko ukryté medzi stromami bolo aj napriek tomu, že niektoré prvky mali aj 30 rokov, neustále plné detí a ich rodičov.

Stránky